Biżuteria z koralem

Chcesz zamówić biżuterię z koralem? Odwiedź ten adres.

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Ponadto, kamień korala działa wyciszająco na osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Składany w ofierze bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej występuje w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]