Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dostawca motoreduktorów - zapoznaj się z kompletną ofertą.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Działająca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się ogromną solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]